Ο Ολυμπιακός ήταν... μέτριος και ο Λεβαδειακός τον τιμώρησε! Γκέλα ολκής για την ομάδα του Μεντιλίμπαρ

Ο Ολυμπιακός αν και βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 2-ο εν τέλει δεν κατάφερε να πάρει την νίκη στο ματς κόντρα στον Λεβαδειακό, ο οποίος πήρε την ισοπαλία με 2-2 μέσα στον Πειραιά!

Γκέλα μεγατόνων για την ομάδα του Μεντιλίμπαρ, κάνοντας κακή εμφάνιση, με την ομάδα του Λεβαδειακού να κάνει  σπουδαία πράγματα ενός αγωνιστικού χώρου.

Αν σου αρέσει το περιεχόμενο της σελίδας μας μπορείς να μας ακολουθήσεις και στα social media. Επειδή ξέρουμε ότι ίσως δεν ψάξεις, σου τα έχουμε έτοιμα. Στο link εδώ κάνεις like στο Facebook. Βέβαια, επειδή ίσως είσαι πιο πολύ της εικόνας, κάνε follow στο Instagram. Λοιπόν, τι περιμένεις για να το κάνεις; Δύο κλικ παραπάνω είναι.

Το σκορ για την ομάδα του Πειραιά άνοιξε νωρίς στο Τσικίνιο στο 2′, ενώ λίγα λεπτά αργότερα ο Ολυμπιακός κέρδισε πέναλτι και ο ελ Καμπό ευστόχησε από την άσπρη βούλα για το 2-0.

Ωστόσο, ο Λεβαδειακός αντέδρασε και αρχικά  μείωσε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Όζμπολ, ενώ ο Γιαννιώτας στο 57′ έγραψε το τελικό 2-2.

Στους 15 βαθμούς ο Ολυμπιακός που έχασε την ευκαιρία για να πατήσει κορυφή. Γιουχάρισμα από τους οπαδούς του Ολυμπιακού μετά το τέλος της αναμέτρησης…