Γκολ σπάνιας ομορφιάς στα Γιάννινα, με τον Μάντζη να σκοράρει με ανάποδο ψαλίδι! Το γκολ του θα κάνει τον γύρο του κόσμου

Μυθικό γκολ στο ματς ανάμεσα στον ΠΑΣ Γιάννινα και τον Καμπανιάκο, με τον Μάντζη να σκοράρει ένα γκολ… ζωγραφιά στο 35′!

Όπως θα δείτε ο Έλληνας επιθετικός με ένα απίθανο ψαλιδάκι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και σίγουρα βάζει υποψηφιότητα για το γκολ της χρονιάς. Ένα γκολ σπάνιας ομορφιάς από τον Μάντζη

Δείτε το γκολ του Μάντζη:

Αν σου αρέσει το περιεχόμενο της σελίδας μας μπορείς να μας ακολουθήσεις και στα social media. Επειδή ξέρουμε ότι ίσως δεν ψάξεις, σου τα έχουμε έτοιμα. Στο link εδώ κάνεις like στο Facebook. Βέβαια, επειδή ίσως είσαι πιο πολύ της εικόνας, κάνε follow στο Instagram. Λοιπόν, τι περιμένεις για να το κάνεις; Δύο κλικ παραπάνω είναι.

Eν τέλει ΠΑΣ Γιάννινα πήρε τη νίκη με 2-1 χάρη σε γκολ του Γιάν Σομποτσίνσκι στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο οποίος ολοκλήρωσε μία μεγάλη ανατροπή για τον «Άγιαξ της Ηπείρου», στο ματς με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 5ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου της Super League 2. Νίκη μετά από δύο γκέλες για την ομάδα από την Ήπειρο.