Με γκολ στην τελευταία φάση της αναμέτρησης, στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων, η Τζένοα στέρησε την πρώτη νίκη της Ρόμα

Η Ρόμα ήταν έτοιμη να πανηγυρίσει σήμερα την πρώτη φετινή νίκη της, μετά από δύο ισοπαλίες και μια ήττα, αλλά στις καθυστερήσεις ισοφαρίστηκε στη Γένοβα από την τοπική Τζένοα σε 1-1, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της Serie A.

Η ομάδα της Ρώμης ήταν και πάλι μέτρια αγωνιστικά και προηγήθηκε χάρη στο γκολ του Αρτέμ Ντόβμπικ στο 37ο λεπτό του αγώνα στο στάδιο «Λουίτζις Φεράρις».

Αν σου αρέσει το περιεχόμενο της σελίδας μας μπορείς να μας ακολουθήσεις και στα social media. Επειδή ξέρουμε ότι ίσως δεν ψάξεις, σου τα έχουμε έτοιμα. Στο link εδώ κάνεις like στο Facebook. Βέβαια, επειδή ίσως είσαι πιο πολύ της εικόνας, κάνε follow στο Instagram. Λοιπόν, τι περιμένεις για να το κάνεις; Δύο κλικ παραπάνω είναι.

Αυτό ήταν το πρώτο γκολ του Ουκρανού φορ, ο οποίος αποκτήθηκε το καλοκαίρι από την ισπανική Τζιρόνα. Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ισοφαρίσουν στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Ντε Βίντερ.