Ολυμπιακός: Αυτό είναι το νέο σήμα με το αστέρι του Conference
![Ολυμπιακός: Αυτό είναι το νέο σήμα με το αστέρι του Conference](https://debut.gr/wp-content/uploads/2024/06/olympiakos-1024x601.jpg)
Ο Ολυμπιακός προ λίγων ημερών πανηγύρισε την κατάκτηση του Conference League και πρόσθεσε ακόμα ένα αστέρι, το μεγαλύτερο, στο σήμα του.
Ο Ολυμπιακός προ λίγων ημερών πανηγύρισε την κατάκτηση του Conference League, τον πρώτο ευρωπαϊκό τίτλο ελληνικής ομάδας.
Και αυτή η σπουδαία διάκριση δεν θα μπορούσε να μην αποτυπωθεί στο λογότυπο της ομάδας. Έτσι, οι ερυθρόλευκοι το πρωί της Παρασκευής (7/6) παρουσίασαν το νέο τους σήμα.
Αν σου αρέσει το περιεχόμενο της σελίδας μας μπορείς να μας ακολουθήσεις και στα social media. Επειδή ξέρουμε ότι ίσως δεν ψάξεις, σου τα έχουμε έτοιμα. Στο link εδώ κάνεις like στο Facebook. Βέβαια, επειδή ίσως είσαι πιο πολύ της εικόνας, κάνε follow στο Instagram. Λοιπόν, τι περιμένεις για να το κάνεις; Δύο κλικ παραπάνω είναι.
Από την μία, λοιπόν, βρίσκονται τα τέσσερα αστέρα που συμβολίζουν τα 47 πρωταθλήματα που έχει κατακτήσει ο Ολυμπιακός αλλά στο κέντρο και με μεγαλύτερο μέγεθος και περίγραμμα υπάρχει ένα μεγάλο άστρο για την κατάκτηση του Conference League.
𝝪𝝥𝝚𝝦𝝜𝝫𝝖𝝢𝝤𝝞 𝝘𝝞𝝖 𝝩𝝤𝝢 𝝤𝝠𝝪𝝡𝝥𝝞𝝖𝝟𝝤 𝝡𝝖𝝨!
𝝪𝝥𝝚𝝦𝝜𝝫𝝖𝝢𝝤𝝞 𝝘𝝞𝝖 𝝩𝝖 𝟰𝟳 𝝥𝝦𝝮𝝩𝝖𝝝𝝠𝝜𝝡𝝖𝝩𝝖 𝝡𝝖𝝨!
𝝪𝝥𝝚𝝦𝝜𝝫𝝖𝝢𝝤𝝞 𝝘𝝞𝝖 𝝩𝝤 𝝥𝝦𝝮𝝩𝝤 𝝡𝝖𝝨 𝝚𝝪𝝦𝝮𝝥𝝖Ϊ𝝟𝝤 𝝩𝝦𝝤𝝥𝝖𝝞𝝤!
🔴 𝝤𝝠𝝪𝝡𝝥𝝞𝝖𝝟𝝤𝝨 ⚪️ pic.twitter.com/hIA3qzAqyo
— Olympiacos FC (@olympiacosfc) June 7, 2024
«Υπερήφανοι για τον Ολυμπιακό μας, υπερήφανοι για τα 47 πρωταθλήματά μας, υπερήφανοι για το πρώτο ματς ευρωπαίκό τρόπαιο» έγραψε η ΠΑΕ Ολυμπιακός στα social media για το νέο σήμα.