Δείτε τα γκολ του Ολυμπιακού επί της Μακάμπι Τελ Αβίβ από το ανεπανάληπτο πρώτο ημίχρονο των ερυθρόλευκων που είναι κοντά σε μεγάλη ανατροπή.

Ο Ολυμπιακός έχει “σβήσει” το σκορ του πρώτου αγώνα μέσα 45 λεπτά, προηγείται 3-0 της Μακάμπι Τελ Αβίβ με το συνολικό σκορ να είναι πλέον 4-4. Ποντένσε (10′), Φορτούνης (36′), Ελ Κααμπί (45+3′) τα γκολ των ερυθρόλευκων.

Oι ενδεκάδες

ΜΑΚΑΜΠΙ: Μισπάτι, Σαχάρ, Ναχμίας, Σάμποριτ, Ρεβίβο, Πέρετζ, φαν Όβερεεμ, Κανιτσόβσκι, Ντάβιντα, Μίλσον, Ζαχάβι. Μακάμπι Τελ Αβίβ – Ολυμπιακός

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Τζολάκης, Ροντινέι, Ρέτσος, Κάρμο, Ορτέγκα, Έσε, Τσικίνιο, Όρτα, Φορτούνης, Ποντένσε, Ελ Κααμπί.